اخبار
خانه / اسلایدر / آزمون

آزمون

 

شرکت آزمون ساز مبنا با سابقه فعالیت از سال 1361 اینک بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در بخش عمرانی و ساختمانی در ایران است. این شرکت افتخار دارد تأمین کننده تجهیزات مهندسین مشاور، آزمایشگاه‌های عمران، دانشگاه‌ها، کارخانه‌های بتن آماده، آسفالت، آجر و مؤسسات تحقیقاتی بوده و به بیش از 4000 مشتری در سراسر ایران و خاورمیانه ارائه خدمات کرده است. کلیه محصولات این شرکت کاملاً مطابق با استانداردهای جهانی ASTM, BS, EN, AASHTO… و استاندارد ملی ایران تولید می‌گردد. این شرکت طی سالیان متمادی با تأمین تجهیزات، حامی ثابت قدم انجمن در بتن در برگزاری مسابقات دانشجویی روز بتن بوده است و پس از استقرار استاندارد ISO 9001:2008 به عنوان عضو انجمن بتن ایران خدمات مفیدی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. هدف غایی این شرکت ارتقا مداوم کیفیت محصولات و خدمات مشتریان بوده و این نگرش پایدار گروه صنعتی می‌باشد.

با توجه به اهمیت روزافزون مقوله توزین در مباحث و نتایج فعالیت‌های آزمایشگاهی  و اهمیت کیفیت و دقت ترازوهای آزمایشگاهی شرکت آزمون اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری ترازوهای جادور Jadever تایوان نموده که عملکرد دقیق و قابل اعتماد این ترازوها موجب تسخیر بازار لوازم آزمایشگاهی گردیده است. ترازوهای ساخته شده توسط کمپانی Jadever با تنوع بالا در ظرفیت‌ها و دقت‌های متنوع  و با تعهد به استانداردها، قابلیت برآورده کردن نیازهای مصرف کنندگان را در صنایع بین المللی مختلف دارد.

 

 

 

شرکت جادور Jadever در سال 1986 تأسیس شده و در طی این سال‌هاشاهد پیشرفت روزافزون و توسعه مضاعف بوده به طوریکه در سال 1998 موفق به دریافت اولین گواهی کیفیت از سازمان جهانی اندازه شناسی شد. در 1999 شرکت ترازوی Xiamen Jadever به ثبت رسید و در سال 2006 موفق به اسقرار استاندارد ISO 9001:2008 شد. شعار شرکت Jadever در این چهار لغت خلاصه می‌شود:

انضباط، صداقت، آگاهی، خلاقیت

و اهداف اصلی آن:

تداوم کیفیت

تعهد در قبال قیمت

تلاش در مسیر کمال

درباره jad_azmoon

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*